Pracownik Pomocniczy Produkcji - pakiety benefitów i darmowy dojazd.

Jeśli marzy Ci się praca, w której to pracodawca dba o to, aby jego pracownicy dotarli do firmy na czas oraz chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie ? To praca dla Ciebie!

oferujemy

  • Premie powitalną 500zł
  • Premie lojalnościową 800zł
  • 17/18zł brutto/h
  • pracę 3 zmianową (6 - 14 -22)
  • premie miesięczne do 500 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową - odciągane składki, płatny urlop wypoczynkowy, możliwość wpisania bliskich na ubezpieczenie zdrowotne itp.
  • miejsce pracy: Łódź
  • darmowy dojazd do pracy ze: Zgierza, Łęczycy, Ozorkowa, Piotrków Trybunalski, Koluszki, Moszczenica, Łask, Zduńska Wola, Brzeziny
  • płatne nadgodziny 50%, dni wolne 100%
  • dostęp do platformy benefitowej RandstadPLUS a w niej: bilety do kina w niższej cenie, opieka medyczna Medicover, karta sportowa OK System
  • możliwość przejścia bezpośrednio na firmę
  • opieka konsultanta przy fabrykach :)

zadania

  • montaż różnej wielkości elementów
  • obsługa maszyn
  • pakowanie produktu

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dokładności
  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 11:22, 22 października 2020
  • Wyświetleń:243
  • ID ogłoszenia: 634692445
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Łęczyca, łęczycki, Łódzkie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Konsultant Magdalena