To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Kraków.

Pracownik ogólnobudowlany

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 14:00, 17 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 523866674

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy budowlanej, szukamy pracowników ogólnobudowlanych z doświadczeniem i bez. Mile widziana ekipa, można wyjechać do pracy w kilka osób! Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Miejsce pracy: Belgia (różne regiony)

Zakres obowiązków:

- Różnego rodzaju prace budowlane

 Wymagania:

- Mile doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, ale szukamy też pracowników do przyuczenia

- Umiejętność pracy w zespole

- Dyspozycyjność do wyjazdu

- Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy

- Sumienność, rzetelność

- Znajomość j. francuskiego na poziomie podstawowym będzie dodatkowym atutem (jeśli wyjeżdżacie grupą - wystarczy u jednej osoby)

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia

- Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Opiekunem projektu jest Anna Jakubowska, nasza Recruitment Specialist. Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tel. 503 - pokaż numer telefonu - .

Zainteresowała cię nasza oferta? Pozwól nam poznać się bliżej i opowiedzieć więcej o naszej ofercie – prześlij cv.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10 641.

Wyświetleń:913
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Jobs Plus

Brak zdjęcia

od 3 500 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

Pomocnik magazyniera

Magazynier

14 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika