Pracownik ochrony - Otwock / Os. z orz. niepełnosprawnością

Firma MBJ Security Sp. z o.o. działając na rzecz aktywizacji zawodowej Osób z niepełnosprawnością poszukuje Pracownika ochrony na spokojnym obiekcie. System pracy 24/48.

Oferta dedykowana jest dla Osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnię w oparciu o Umowę o pracę

·        Przejrzysty system premiowy

·        Refundację kosztów dojazdu do pracy

·        Pracę w systemie zmianowym

·        Przyjazne środowisko pracy

Zakres obowiązków:

·        Ochrona osób i mienia

Wymagania:

·        Niekaralność

·        Chęci do pracy

·        Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysłania swojego CV ( z inf. na temat posiadanego stopnia niepełnosprawności i zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji ) za pośrednictwem formularza OLX.

  • Dodane o 17:10, 11 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:202
  • ID ogłoszenia: 568313435

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Otwock, otwocki, Mazowieckie