To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Opolskiem.

Pracownik obsługi stoiska z ladą serwisową

Opis
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownika obsługi stoiska mięsnego

Miejsce pracy: Opole
Nr referencyjny: PMO/0619/OP

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- przyjazną atmosferę pracy,
- wszystkiego zostaniesz nauczona/y.

Zadania:
- obsługa klienta na stoisku z ladą serwisową (mięso, wędliny, sery, ryby, garmaż),
- aktywna sprzedaż produktów oferowanych na ladzie serwisowej,
- udzielanie informacji o towarze,
- sprawdzanie świeżości oferowanego towaru,
- weryfikacja terminów przydatności do spożycia,
- zachowanie zgodnie z przepisami BHP i ppoż.,
- przestrzeganie zasad higieny osobistej i zasad sanitarno-higienicznych na stoisku.

Oczekiwania:
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (wymagane),
- sprawność fizyczna umożliwiająca obsługę klienta,
- podstawowa wiedza z zakresu asortymentu oferowanego w ladzie mięsnej,
- doświadczenie w obsłudze urządzeń typu: krajalnica, stekownica, maszyna do mielenia mięsa, piła elektryczna do przecinania kości,
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie i chęć do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.
  • Dodane o 09:36, 10 czerwca 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 535859880