To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Śląskiem.

Pracownik Obsługi Klienta ORLEN-PRACA NA WEEKENDY

Opis
<p>Obecnie poszukuje:

Pracownika Obsługi Klienta (stanowisko kasowe)

Miejsce wykonywania pracy:
Stacja Paliw PKN Orlen S.A. Mysłowice ul. Oświęcimska 50

Praca w weekendy i Święta

Godziny pracy : 6-14 lub 14-22

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- wynagrodzenie zasadnicze + premia sprzedażowa
- zdobycie doświadczenia zawodowego
- bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które jeszcze się uczą
oraz które mają więcej wolnego czasu i chcą pracować w większej ilości godzin.

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- uśmiech i komunikatywność
- uczciwość i odpowiedzialność
- sumienność w wykonywaniu obowiązków
- wysoka kultura osobista

Obowiązki:
- profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami
- budowanie dobrych relacji z klientami
- dbałość o porządek i ekspozycję asortymentu sklepowego

Interesuję Cię oferta i chcesz poznać więcej szczegółów?
Prześlij swoje CV w wersji elektronicznej lub zgłoś się osobiście</p>
  • Dodane o 21:34, 20 maja 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 512479300

Ogłoszenia użytkownika Paulina