Pracownik na stanowisko Mechanik - Warszawa

3 500 - 8 000 zł/mies.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Mechanik

Firma Szekla4x4.pl / Motodrom4x4 powstała z miłości do off-roadu. Nasze początki to udział w zawodach, rajdach i wyprawach. Dziś mamy kilkunastoletnie doświadczenie i wiedzę w praktycznie każdej z terenowych aktywności, czym chętnie dzielimy się z innymi zarówno na co dzień i w terenie.

Jesteśmy przede wszystkim zespołem, paczką znajomych – w naszej ekipie liczy się zarówno zespół jak i każdy z osobna. U nas sukces i porażka to wynik nas wszystkich.

Mamy wspólny cel – chcemy, aby nasi klienci dostali od nas to, co najlepsze, najlepiej dobrane do ich potrzeb

Determinuje nas pasja – robimy to co kochamy, kochamy to co robimy.

Łączy nas konsekwencja – to, co polecamy naszym klientom, można znaleźć w naszych sprzętach.

Tworzymy rodzinę – wzajemnie się wspieramy, są w nas prawdziwe emocje.

WIĘC JEŻELI …

...jesteś osobą która lubi współdziałać z innymi by wspólnie osiągać cele?

.. lubisz być w smarach po łokcie, modyfikować, zmieniać?

.. lubisz kreatywność szukać nowych pomysłów?

to koniecznie odezwij się do nas. Spotkamy się na kawę i porozmawiamy o tym czy pasujesz do naszego TEAMu 534 - pokaż numer telefonu - lub 609 - pokaż numer telefonu - -

Więcej informacji o naszej firmie można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.szekla4x4.pl

Miejsce pracy: Warszawa

OFERUJEMY:

pełne wsparcie w okresie wdrożenia

elastyczne godziny pracy

pełne wyzwań stanowisko, dające możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy

dużą samodzielność stanowiska z możliwością tworzenia i rozwoju zespołu

pracę w energicznym i otwartym zespole

atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o satysfakcjonujący system premiowy

elastyczne możliwości stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach Motoryzacji

realne możliwości optymalizacji realizowanych procesów

integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

1. Diagnostyka i planowanie usługi

1.1

Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego podzespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych

1.2

Ustalenie usterek w zespołach i układach pojazdów

1.3

Wykonanie prac demontażowo - montażowych

1.4

Określenie możliwości wykonania modernizacji pojazdu

1.5

Ustalenie czasu i terminu wykonania usługi

1.6

Informowanie za pomocą programu Todoist o zapotrzebowaniu na części i podzespoły

2. Wykonanie usługi

2.1

Usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów

2.2

Dokonanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdów

2.3

Kontrolowanie i ustawienie świateł pojazdu

2.4

Naprawa i regulacja podzespołów pojazdu

2.5

Dorabianie i dopasowywanie części nieznormalizowanych

3. Obsługa klienta

3.1

Dbanie o czystość przestrzeni zakładu przeznaczonej dla klienta

3.2

Informowanie klienta o strefach zakazu przemieszczania się objętych szkoleniami B.H.P.

3.3

Przekierowywanie klienta do osób odpowiedzialnych za kontakt i doradztwo

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

Znajomości budowy pojazdów mechanicznych

umiejętność diagnozowania usterek

wykonywanie napraw mechanicznych

wykonywanie serwisów okresowych

prawo jazdy kat. B

zaangażowanie i kreatywność w wykonywaniu powierzonych zadań

umiejętności efektywnej pracy w zespole

dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań

rozwiniętej umiejętności organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów

samodzielności, odpowiedzialności na stanowisku pracy

Mile widziane:

komunikatywność

kreatywność i zaangażowanie w rozwój miejsca pracy / Pomysły na zwiększenie efektywności

  • Dodane o 01:13, 25 października 2020
  • Wyświetleń:537
  • ID ogłoszenia: 635284053

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Wawer

O firmie
Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów do Quadów, Motocykli, Samochodów terenowych - i testujemy je na co dzień 4x4 i dwa kółka to nasze życie :)

Zapraszamy do polubienia nas facebooku /szekla4x4
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Damian Łaga