Obserwuj

Pracownik na halę produkcyjną stolarki okiennej PVC (dodatki)

Wodzisław Śląski, wodzisławski, Śląskie Dodane o 14:45, 16 listopada 2018, ID ogłoszenia: 324657454
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy specjalistów do produkcji stolarki okiennej. Planujemy zatrudnić ok. 100 osób pracujących w systemie dwuzmianowym!!!!

Firma TERMO PROFIL sp. z o.o. - polski producent stolarki PVC i ALU z ponad 25-letnim doświadczeniem, dwukrotnie wyróżniony przynależnością do klubu Gazel Biznesu, którego siedziba znajduje się w Wodzisławiu Śląskim, zatrudni pracowników na stanowisku:

- Pracowników na halę produkcyjną (dodatki - DRZWI, TRAPEZY, ŁUKI, SUWANKI)
(poszukujemy rzetelnych panów chętnych do pracy, mile widzianych z doświadczeniem)

UWAGA!!!! KONTAKT TYLKO PRZEZ OLX!!!!

Zakres obowiązków:

-Zapewnienie ciągłości produkcji,
-Obsługa podstawowych maszyn.
-dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy

Nasze oczekiwania:

• Komunikatywność, dyspozycyjność
• Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i uczciwość
• Samodzielność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
-stan zdrowia pozwalający na pracę na stanowisku

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Praca stacjonarna w Wodzisławiu Śląskim
- Wiek 25-45 lat bez grupy inwalidzkiej

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wyślij swoje CV i List Motywacyjny za pomocą portalu OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TERMO PROFIL Sp. z o.o. ul Górnicza 17e, 44-300 Wodzisław Śląski, w tym na udostępnianie ww. danych w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

TERMO PROFIL Sp. z o.o., informuje Pana / Panią, że ma Pan / Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed złożeniem oświadczenia o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Michał

Brak zdjęcia

Wodzisław Śląski, wodzisławski, Śląskie

Pokaż na mapie