Obserwuj

Pracownik montażu Widzew umowa o pracę

Łódź, Łódzkie, Widzew Dodane o 13:55, 16 listopada 2018, ID ogłoszenia: 318244006
AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasięgu – AQ Group, należy do grona światowych liderów w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych

Do działu produkcji AQ Wiring Systems w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik montażu

Miejsce pracy: Łódź, ul. Zakładowa 99

Główne zadania:
• montaż wiązek kablowych
• kontrola techniczna wykonywanych produktów
• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy .

Wymagania:
• solidność, odpowiedzialność,
• mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę z AQ) oraz
świadczenia socjalne
• pierwsze dwa tygodnie pod opieką trenera
• premie wakacyjną, premie bożonarodzeniową
• premie miesięczną
• pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe
• możliwość pracy w nadgodzinach (50% dodatku w ciągu dnia,
100% w dni wolne)
• możliwość rozwoju zawodowego w strukturach
• pracę w międzynarodowym zespole.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o dostarczenie CV na adres: AQ Wiring Systems 92-402 Łódź , ul. Zakładowa 99 lub e-mailem za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika AQ Wiring Systems

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 500 - 3 500 zł/mies.

O firmie

AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasięgu – AQ Group, należy do grona światowych liderów w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych.
... czytaj więcej