Obserwuj

Pracownik marketu- praca od zaraz

Piotrków Trybunalski, Łódzkie Dodane o 10:12, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499208768
Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest jedną z największych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu 17 lat pracę z nami znalazło ponad 50 000 osób. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko :

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
PRACA OD ZARAZ !
KASY:
ZADANIA:
- obsługa kasy fiskalnej
po przeszkoleniu
- obsługa klienta
Zmiany od 4 do 8 h dziennie ! !
Elastyczny grafik dopasowany indywidualny!!
PRACOWNIK HALI
- wykładanie towaru na półki
- obsługa klientów
Zmiany od 6 do 14/ 14- 22 lub same nocki 22- 6 !

WYMAGANIA:
-Ukończone 18lat
-Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
-chęć do pracy

OFERUJEMY :
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
-atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość zdobycia doświadczenia
-Bezpłatne szkolenia
-elastyczny grafik dopasowany do indywidualnych potrzeb
- stawki od 15 do 18,50 brutto!!
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numer 885 - pokaż numer telefonu - .
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Work & Profit Spółka z o.o.

Barista w McDonald's

Pozostałe

2 gru

2 600 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
15 - 18 zł/mies.

Piotrków Trybunalski, Łódzkie

Pokaż na mapie