To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Marketing w Żychlin.

Pracownik marketingu / wsparcia sprzedaży

Poszukujemy pracownika ds. marketingu i wsparcia sprzedaż w sklepie PSB Mrówka w Żychlinie. Podejmiemy współpracę z osobami zarówno z doświadczeniem, jak i dopiero rozpoczynającymi swoją karierę w branży. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

• Projektowanie gazetek i ulotek reklamowych w oprogramowaniu CorelDraw,

• Aktywna obsługa mediów społecznościowych – 2 kanały na Facebooku – tworzenie treści przy współpracy z działem handlowym firmy,

• Tworzenie i zamieszczenie treści na dwóch stronach internetowych,

• Tworzenie prostych plakatów na potrzeby sklepu,

• Sprzedaż usług i materiałów budowlanych,

• Dbanie o dobry wizerunek firmy,

Oczekiwania:

• Umiejętność organizacji pracy własnej,

• Umiejętność tworzenia treści na kanały w mediach społecznościowych oraz lekkiego pióra,

• Umiejętność pracy w zespole

• Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność,

• Dyspozycyjność, komunikatywność i uczciwość,

• Wysoka kultura osobista,

• Podstawowa znajomość programów do grafiki,

• Podstawowa znajomość branży handlowej i budowlanej,

• Umiejętność obsługi klienta

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

• Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia i rozwoju

zawodowego;

• Narzędzia niezbędne do pracy;

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i

efektów pracy.