To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opolskiem.

Pracownik Magazynu spożywczego - Niemcy

Opis
Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli Ci rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?
Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Niemiec!
Czekamy na Ciebie z super ofertą.

oferujemy

- pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Niemczech:Tempo-Team
- odpłatne (250 Euro/ miesiąc) zakwaterowanie – warunki -standard niemiecki
- wynagrodzenie od 10 do 13 euro brutto/ godzina
- premia za wydajność, dodatki za pracę w nocy i święta
- możliwość przejścia bezpośrednio na umowę do klienta
- profesjonalne podejście i wsparcie na miejscu
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o taryfę BAP wraz ze wszystkimi świadczeniami

zadania

- kompletowanie zamówień do marketów
- rozwożenie towarów
- obsługa urządzeń pakujących

oczekujemy

- znajomość cyfr po niemiecku od 1 do 9 - praca w systemie Pick-by-Voice
- silnej motywacji do pracy
- prawo jazdy wraz z doświadczeniem – mile widziane
- własne auto - mile widziane
- niewymagany język niemiecki
 Wszystko o pracy za granicą. Porady, oferty. Sprawdź naszą grupę na FB!
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 13:26, 17 czerwca 2019
  • Wyświetleń:7
  • ID ogłoszenia: 537324382

Ogłoszenia użytkownika Barbara Włóka