To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Śląskiem.

Pracownik magazynu/ Operator wózka widłowego wysokiego składu

Opis
<strong>Miejsce pracy: Gliwice Brzezinka</strong>

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

<strong>Zakres obowiązków</strong>
• Praca na magazynie
• Praca przy rozładunku i załadunku towaru oraz pakowaniu
• Obsługa programów magazynowych

<strong>Oczekiwania</strong>
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT lub gotowość do ich wyrobienia
• Sumienność, rzetelność
• Chęć nawiązania dłuższej współpracy
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

<strong>Oferta</strong>
• Praca w oparciu o umowę o pracę
• Praca w systemie 2-zmianowym: 6-14, 14-22
• Zatrudnienie przez APT z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
• Możliwość pracy w międzynarodowej firmie

Numer ref. PMO/009/NOL
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • Dodane o 14:01, 10 czerwca 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 535953192

Ogłoszenia użytkownika Manpower