Obserwuj

Pracownik magazynu - Magazynier praca od zaraz w Krakowie

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 14:11, 12 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 498865829
Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób do pracy od zaraz na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU w KRAKOWIE
na terenie hali Kokotów

Zakres obowiązków:
- Czasowy i sprawny rozładunek i załadunek środków tansportu ,
- Transport towarów wewnątrz magazynu do miejsca składowania,
- Poprawne komplemntowanie towaru do wysyłki,
- Sporządzanie dokumentacji fotograficznej towaru uszkodzonego lub nie zgodnymi ze standardami klienta,
- Kontrola nad wydawanym towarem pod względem jakościowym oraz ilościowym,
- Przygotowanie magazynu do inwentryzacji oraz w jej uczestniczeniu,
- Przestrzeganie procedur pracy na magazynie zasad bhp
- Dbanie o ład i porządek miejsca pracy

Wymagania:
- Ukończone 18 lat,
- Uprawnienienia na wózek widłowy,
- Doświadczenie w pracy wózkiem widłowym
- Praca pod presją czasu oraz dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
- System pracy 3 zmiany: 06:00-14:00 lub 14:00-22:00 lub 22:00-06:00 (praca również w weekendy)
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie
- Jasne warunki współpracy
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Bezpłatne szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerem tel: 695 - pokaż numer telefonu - lub 603 - pokaż numer telefonu -
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Work & Profit Spółka z o.o.

Sprzedawca - Kasjer Martes Sport

Kasjer / ekspedient

8 gru

Specjalista ds. Rekrutacji

Administracja biurowa

7 gru

Kasjer/Kasjerka .

wczoraj
16:31

Fotograf Produktowy

7 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto

Pokaż na mapie