Obserwuj

Pracownik Magazynu (Chorzów Niedźwiedziniec)

Ruda Śląska, Śląskie Dodane o 10:56, 21 maja 2019, ID ogłoszenia: 319014474

Nie boisz się pracy fizycznej?

Wyślij nam swoje CV !

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) dla Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

OFERUJEMY:
- szybkie zatrudnienie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, możliwość stałego zatrudnienia u Klienta;
- pracę od poniedziałku do piątku, dla osób chętnych możliwość pracy również w weekendy
- atrakcyjne wynagrodzenie: 14,70 zł brutto / godz. + dodatki za pracę w soboty (+100%) + premie frekwencyjne
- możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz atrakcyjnego systemu poleceń pracowniczych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zbieranie zamówień przy użyciu skanera
- konfekcjonowanie, pakowanie i oklejanie produktów

OCZEKIWANIA:
- predyspozycje do pracy fizycznej
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- dokładność i systematyczność
- motywacja do pracy

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs

od 3 600 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

2 800 zł/mies.

3 600 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

PowerJobs jest Agencją Pracy Tymczasowej, którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych.
... czytaj więcej