To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Chorzów.

Pracownik magazynu

Chorzów, Śląskie Dodane o 16:10, 9 maja 2019, ID ogłoszenia: 525646592

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) dla swojego Klienta, dużej firmy logistycznej, poszukuje Kandydatów do pracy.

PRACOWNIK MAGAZYNU

LOKALIZACJA: Chorzów, Niedźwiedziniec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie zamówień przy użyciu skanera
  • przepakowywanie towarów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • motywacji i zaangażowania
  • gotowości do pracy fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-18 (od 8 do 12 godzin dziennie)

Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych lub podobnych.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • stawkę godzinową: 14,70 zł brutto
  • pracę na terenie magazynu zlokalizowanego w Chorzowie Batorym przy ul. Niedźwiedziniec

Wyświetleń:1215
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs

od 3 600 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

2 800 zł/mies.

3 600 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika