Obserwuj

Pracownik Magazynu

Piła, pilski, Wielkopolskie Dodane o 14:32, 14 listopada 2018, ID ogłoszenia: 488763236
Zatrudni

PRACOWNIKA MAGAZYNU

miejsce pracy RÓŻEWO k/Piły

Zadania:

- obsługa suszarni
- obsługa maszyny workującej
- rozładunki i załadunki

Oczekiwania:

- gotowość do pracy w systemie zmianowym ( w zmożonym sezonie)
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

- zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
- terminowość wypłat

tel. 566 - pokaż numer telefonu - 8 24, 539 - pokaż numer telefonu -

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez AGROLOK Sp. z o.o.,”
Informujemy, że Administratorem danych jest AGROLOK sp. z o.o. z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Dworcowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agrolok

Kierowca C+E

Kierowca / kurier

9 lis

Kierowca C

15 lis

Elektryk-automatyk

Produkcja

31 paź

Handlowiec Stacjonarny

Obsługa klienta / call center

14 lis

14 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

W Agroloku wierzymy, że firma swoje szanse na rozwój i konkurencyjność opiera przede wszystkim na tym, kim są jej pracownicy. Stawiamy na ludzi z pasją, świadomych, odpowiedzialnych i uczciwych. Lata doświadczenia pokazały nam, że samo wykształcenie nie jest kluczem do sukcesu, o ile nie idzie za nim proaktywność przejawiająca w codziennym działaniu, szacunek dla współpracowników, klientów i firmy. Dzięki temu wiele młodych osób, które zaczynają karierę w Agroloku, pozostaje z nami w roli specjalistów.
... czytaj więcej