To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Śląskiem.

Pracownik magazynowy z prawem jazdy kat. B

Opis
<p>Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Magazynier - Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
-przemieszczanie pojemników wózkiem widłowym,
-kompletacja zamówień,
-dekompozycja pojemników.

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na magazynie,
-prawo jazdy kat. B,
-uprawnienia na wózki widłowe (UDT) - mile widziane.

Oferujemy:
-zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową,
-pracę w systemie dwuzmianowym,
-wynagrodzenie do 3310zł brutto (podstawa + premia),
-dla zainteresowanych ubezpieczenie grupowe i program Multisport.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego linka (lub prze portal OLX):</p><p>https://gigrouppl.traffit.com/public/form/a/580</p><p>

</p><p>Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:</p><p>&nbsp;</p><p>Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego&nbsp;&nbsp;114&nbsp;<strong>- pokaż numer telefonu -</strong>&nbsp;&nbsp;Katowice, KRS&nbsp;15208&nbsp;4:</p><p>&nbsp;</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.&nbsp;<strong>TAK/NIE</strong></p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.&nbsp;<strong>TAK/NIE</strong></p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym.&nbsp;<strong>TAK/NIE</strong></p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.&nbsp;<strong>TAK/NIE</strong></p><p>&nbsp;</p><p>Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS&nbsp;15208&nbsp;4 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.&nbsp;</p><p>&nbsp;</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.&nbsp;<strong>TAK/NIE</strong></p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.&nbsp;<strong>TAK/NIE</strong></p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;W celach marketingowych tych podmiotów.&nbsp;<strong>TAK/NIE</strong></p><p><strong></strong>Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.</p><p>&nbsp;</p><p>https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/</p><p>https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/</p><p></p><p>Celem uzyskania szerszych informacji zapraszamy na stronę https://pl.gigroup.com.</p>
  • Dodane o 10:12, 18 czerwca 2019
  • Wyświetleń:10
  • ID ogłoszenia: 476177515

Ogłoszenia użytkownika Gi Group