Obserwuj

Pracownik magazynowy – atrakcyjne wynagrodzenie!

Święcice, warszawski zachodni, Mazowieckie Dodane o 16:31, 6 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 496252329
Dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie od zaraz
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie
- Szkolenia przygotowujące do pracy
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Prace od poniedziałku do piątku
- Przyjazną atmosferę w pracy
- prace na jedną zmianę! 5:00 - 13:00
- comiesięczną nagrodę motywacyjną!
- zwrot kosztów za dojazd

Opis stanowiska:
- Lekkie prace magazynowe
- rozpakowywanie paczek z częściami
- sortowanie części samochodowych
- skanowanie
- wydawanie części zgodnie z zamówieniami klientów

Mile widziane:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Uprawnienia na wózki widłowe - (w przypadku braku, zapewniamy szkolenia)
- Chęci!
Miejsce pracy:
Święcice
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.

2 500 zł/mies.

20 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
... czytaj więcej