Obserwuj

Pracownik grupy otwarciowej sklepów franczyzowych Małopolska

Wieliczka, wielicki, Małopolskie Dodane o 09:55, 6 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 497657631
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą:

Pracownik grupy otwarciowej sklepów franczyzowych na terenie:
Krakowa, Bochni, Wieliczki, Brzeska

Numer referencyjny: MOS/1118/KR

Zakres obowiązków:
- Uczestniczenie w projektach otwarcia nowych sklepów na terenie województwa małopolskiego i okolic,
- Przygotowanie "od zera" placówki do otwarcia nowego sklepu spożywczego,
- Wykładanie towaru i przygotowywanie ekspozycji; skręcanie szafek/ regałów/ boksów sklepowych,
- Obsługa narzędzi do składania mebli np. wkrętarki.

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy poza miejscem zamieszkania minimum pięć dni w tygodniu - warunek konieczny,
- Mile widziane doświadczenie w handlu, znajomość zasad merchandisingu, cenowania towaru i form ekspozycji,
- Znajomość obsługi wkrętarki,
- Sprawność fizyczna,
- Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
- Pracę w zagranicznej sieci sklepów na terenie Polski – u kontrahenta InterKadra,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Agencją InterKadra (zatrudnienie na dłuższy okres czasu),
- Noclegi w hotelach przy miejscu pracy ( nie są to hotele pracownicze),
- Atrakcyjne warunki finansowe 2500 netto+ diety i zwroty kosztów dojazdów.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Katarzyna

Brak zdjęcia

Pracownik magazynu

Magazynier

wczoraj
14:45

Kasjer/Sprzedawca

Kasjer / ekspedient

2 gru

Sprzedawca na stoisku z karpiem

2 gru

od 18 zł/godz.do 20 zł/godz.

2 gru

od 19 zł/godz.do 21 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Wieliczka, wielicki, Małopolskie

Pokaż na mapie