Obserwuj

Pracownik gospodarczy - magazynier

Będzin, będziński, Śląskie, Boleradz Dodane o 16:00, 18 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 489183210

Do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy osób chcących dołączyć do zespołu pracowników działu magazynu.

Zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie prac mających na celu zapewnienie właściwego funkcjonowania magazynu
  • Wykonywanie prac pomocniczych i porządkowych na terenie magazynu
  • Wykonywanie oceny stanu technicznego i napraw palet

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności
  • Samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, determinacji w działaniu

Dużym atutem będzie:

  • Doświadczenia w pracy w magazynie
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • Znajomości zasad gospodarki magazynowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Motywujący system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Bruk-Bet

Brak zdjęcia

Specjalista dz. Magazynu

Produkcja

wczoraj
11:35

Magazynier- kontroler bramowy

Produkcja

wczoraj
08:28

Operator ładowarki

Produkcja

14 sty

od 3 000 zł/mies.do 4 500 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Będzin, będziński, Śląskie, Boleradz

Pokaż na mapie