To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Nadarzyn.

Pracownik fizyczny, ładowanie i sortowanie - Oddzwonimy do każdego!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ładowacz / Sortowacz

Czeka na Ciebie:

  • umowa zlecenie
  • stawka do 16,50 zł NETTO! /h
  • praca w godzinach 4-12 lub 6-14 od poniedziałku do piątku
  • okazjonalnie praca w soboty
  • możliwość zapewnienia dojazdu z Warszawy

Twój zakres obowiązków to:

  • rozładunek i załadunek koszy
  • sortowanie
  • praca na placu rozładunkowym

Oczekujemy:

  • chęci do związania się z firmą na dłuższy czas
  • sprawności fizycznej
  • zaangażowania i sumienności

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ oraz wypełnienie formularza dotyczącego wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka.

Dziękujemy!

  • Dodane o 12:08, 16 czerwca 2020
  • Wyświetleń:827
  • ID ogłoszenia: 607218961

Ogłoszenia użytkownika Gi Group