Pracownik działu utrzymania ruchu

16 - 25 zł/mies.

Poszukujemy osoby do pracy w dziale utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe / lub zawodowe (ślusarz, spawacz, mechanik, elektryk)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zagadnień mechaniki
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Umiejetność pracy w zespole
  • Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów

Obowiązki:

  • Utrzymanie/konserwacja maszyn, urządzeń, budynków
  • Zgłaszanie problemów mechanicznych i rozwiązywanie ich we właściwym czasie
  • ostrzenie pił, frezów

Oferujemy:

  • Przyuczenie w zakresie ostrzenia narzędzi
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Praca na jedną zmianę 6:00 - 14:00

  • Dodane o 13:48, 3 lipca 2020
  • Wyświetleń:568
  • ID ogłoszenia: 613379375

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Kórnik, poznański, Wielkopolskie

Inne ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Euro-Astar