To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Olsztyn.

Pracownik działu serwisu narzędzi, elektronarzędzi

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie Dodane o 21:29, 16 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 500977797
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Jeśli szukasz pracy i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie, nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV!

Joka Tools Specjalizuje się w sprzedaży Techniki Diamentowej: wiertnice do betonu, korony wiertnicze, tarcze diamentowe, piły ścienne, również zajmujemy się- regeneracją koron diamentowych oraz wierceniem otworów w betonie.

Nie wymagamy doświadczenia. Szukamy energicznych, chętnych do pracy, zaangażowanych, punktualnych i sumiennych osób, które przyuczymy do wykonywanych zadań.

Pracownik działu serwisu / naprawy narzędzi, elektronarzędzi, regeneracja koron diamentowych.

Obowiązki:

- wycena napraw

- naprawy

- czyszczenie,

- testowanie sprzętu,

- pakowanie urządzeń,

- drobne prace monterskie.

Wymagania:

- chęć do pracy,

- pozytywne nastawienie,

- chęć pracy w zespole młodych osób,

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

- prawo jazdy kat b

Oferujemy:

- stawkę od uzgodnienia

- umowę zlecenie, umowa o pracę, samozatrudnienie,

- pracę w przyjaznym, młodym, zgranym zespole,

- auto służbowe do dyspozycji,

- pracę w godzinach do ustalenia,

- wolne weekendy,

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt mailowy poprzez portal OLX

Wyświetleń:437