Pracownik działu produkcji - fabryka okien

Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

Dla Naszego klienta poszukujemy pracowników do pracy przy produkcji okien.

oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (ZUS, urlop itp.);
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • wynagrodzenie zawsze na czas;
  • stabilne zatrudnienie;
  • benefity pozapłacowe;
  • zdobycie cennego doświadczenia;
  • szkolenia i rozwój;
  • stałą opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy;
  • wolne weekendy;
zadania
  • praca fizyczna na dziale produkcji przy składaniu okien
  • rzetelne podejście do powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów okiennych
oczekujemy
  • dyspozycyjność, punktualność;
  • mozliwośc pracy w systemie dwuzmianowym 8-12 godzin;
  • chęci do pracy i poszerzania swoich kompetencji zawodowych;
  • mile widziane doświadczenie w dziedzinie stolarki;

Informujemy, że skontaktujemy się z każdym kandydatem który zaaplikuje po 25.05.2020r.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 18:07, 22 maja 2020
  • Wyświetleń:728
  • ID ogłoszenia: 604815469
Użytkownik

Marzena Krzeska

Na OLX.pl od wrz 2017 jest online Ogłoszenia użytkownika
  • Aplikuj
Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka, ostrowski, Mazowieckie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Marzena Krzeska