To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Kielce.

Pracownik ds. Transportu - Polska Spółka Gazownictwa

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 11:34, 28 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499213548

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG oraz największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez niemal 185 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik ds. Transportu

Miejsce świadczenia pracy: Kielce

Nr ref. rekrutacji: PSGCS.ZZLR.210.1237.18

Główne obowiązki:

  • realizacja pod nadzorem standardów i wytycznych w zakresie gospodarowania środkami transportu i sprzętem budowlanym,
  • realizacja zadań związanych z rejestrowaniem oraz ubezpieczaniem pojazdów i sprzętu budowlanego oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie,
  • aktualizacja informacji w systemie informatycznym dedykowanym zarządzaniu flotą samochodową,
  • ewidencja zgłoszeń z zakresu szkód i zdarzeń drogowych, potrzeb dotyczących serwisowania i napraw pojazdów oraz sprzętu budowlanego, a także prowadzenie w tym zakresie dokumentacji,
  • prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdów służbowych oraz kart Flota,
  • przygotowywanie informacji niezbędnych do opracowania planu likwidacji pojazdów i sprzętu budowlanego,
  • wykonywanie czynności niezbędnych do utrzymania w sprawności technicznej oraz w czystości pojazdów i sprzętu budowlanego,
  • prowadzenie samochodów służbowych oraz przewóz pracowników w ramach podróży służbowych.

Wymagania:

  • wskazane minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy o podobnym profilu specjalizacji,
  • wykształcenie średnie (pożądane wyższe),
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dodatkowymi atutami będą:
  • wiedza z zakresu przepisów prawa i zarządzania środkami transportu,
  • znajomość podstawowych zagadnień mechaniki samochodowej oraz procesu serwisowania pojazdów,
  • znajomość i obsługa narzędzi informatycznych do zarządzania środkami transportu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach),
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • ruchomy czas pracy (6:30-8:30 do 14:30-16:30).

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kruczej 6/14, 00-537 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kruczej 6/14, 00-537 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Wyświetleń:1471
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika