Obserwuj

Pracownik do przyuczenia w serwisie motoryzacyjnym - Warszawa

Warszawa, Mazowieckie, Praga-Południe Dodane o 13:55, 18 października 2018, ID ogłoszenia: 474222554
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Od ponad 40 lat NORAUTO zajmuje się naprawą oraz obsługą samochodów osobowych. Norauto jest liderem międzynarodowej grupy motoryzacyjnej Mobivia, skupiającej 19 różnych marek z zakresu szeroko pojętej mobilności, działających w 12 krajach świata i zatrudniających ponad 21 000 pracowników.

Kogo poszukujemy?

PRACOWNIK DO PRZYUCZENIA W SERWISIE MOTORYZACYJNYM

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

Jakie zadania wiążą się z tym stanowiskiem?

Wykonanie podstawowych usług z zakresu mechaniki samochodowej: wymiana opon/ wymiana oleju/ montaż akumulatora.

Czego oczekujemy od kandydatów?

* Zainteresowanie motoryzacją - doświadczenie nie jest wymagane - zapewniamy przeszkolenie do wykonywania pracy;
* Chęć do pracy;
* Dyspozycyjność (praca obejmuje również weekendy);
* Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy elastyczne formy zatrudnienia: umowę zlecenie lub umowę o pracę.
Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Norauto Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jubilerska 10, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla celów realizacji niniejszego procesu rekrutacji.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

Pracownik do przyuczenia - serwis samochodowy - Gliwice

Mechanik / blacharz / lakiernik

15 paź

od 2 600 zł/mies.do 3 000 zł/mies.

od 2 600 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
15 - 20 zł/godz.

O firmie

W Polsce NORAUTO:
• zatrudnia 700 pracowników;
• posiada 39 centrów samochodowych (serwis samochodowy i sklep);
• obsługuje wszystkie marki samochodów osobowych;
• wykonuje większość usług związanych z przeglądem bądź naprawą pojazdów osobowych;
• oferuje klientom szeroką gamę produktów motoryzacyjnych.

Prosimy o zapoznanie się z następującą klauzulą informacyjną:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy, że:
1) administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Norauto Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-190) przy ul. Jubilerskiej 10;
2) wszelkie pytania dotyczące Pana/Pani danych osobowych należy kierować na adres mailowy: ochronadanych(at)norauto.pl;
3) Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, na podstawie art. 6 ust 1 pkt a;
4) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym;
5) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
6) Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego oraz w obowiązkowym okresie przechowywania dokumentacji związanej z rozpatrywaniem roszczeń o naprawienie szkody wyrządzonej czynem niedozwolonym na etapie rekrutacji, ustalonym zgodnie z odrębnymi przepisami;
7) posiada Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu;
8) ma Pan/ Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w sytuacji gdy uzna Pan/ Pani, iż przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO);
9) podanie przez Pana/ Panią danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Brak Pana/ Pani zgody na podanie danych osobowych oznacza niemożność realizacji procesu rekrutacyjnego.
... czytaj więcej