To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Małopolskiem.

Pracownik/-ca produkcji

Opis
Dla naszego Klienta - francuskiej firmy z branży motoryzacyjnej - poszukujemy pracowników produkcji.
Co oferujemy? Stabilne zatrudnienie, atrakcyjną stawkę godzinową, możliwość zdobycia nowych kwalifikacji oraz awansu.
Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj. W trakcie rozmowy przedstawimy ci wszystkie kluczowe informacje oraz rozwiejmy wszystkie wątpliwości. A jeśli nie masz doświadczenia w pracy przy produkcji - wszystkiego cię nauczymy!

oferujemy

- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
- pracę w Dąbrowie Górniczej (Strzemieszyce Wielkie, ul. Szklanych Domów) lub Sosnowcu (ul. Inwestycyjna )
- stałą stawkę godzinową
- szybkie przejście w struktury firmy (już po 3 miesiącach)
- dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym
- dodatki oraz premię świąteczną
- bezpłatny transport do zakładu (dojazd z Olkusza, Sławkowa, Bukowna, Strzemieszyc Wielkich, Jaworzna, Sosnowca, Będzina, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Ząbkowic)
- dofinansowanie do obiadów na stołówce
- pracę w systemie 3 zmianowym, 4-brygadowym (6-14-22)
- szkolenie wdrażające dla nowych pracowników
- możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
- bogaty pakiet Randstad plus (np. karta Multisport, opieka medyczna)

zadania

- przenoszenie szyb samochodowych
- prace manualne
- wzrokowa kontrola jakości szyb

oczekujemy

- gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
- zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 14:40, 21 maja 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 532018320

Ogłoszenia użytkownika Patrycja Porc