Pracownik budowlany/ Montażysta

3 500 - 5 000 zł/mies.

Firma Produkcyjno-Budowlana kiKKa Investments sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisku Pracownik Budowlany do wykończeń wnętrz (sufity metalowe).

Obowiązki:
-montaż sufitów metalowych, aluminiowych z siatki cięto-ciągnionej w systemie alpinistycznym

Wymagania:
-doświadczenie 1 rok na podobnym stanowisku
-dobra organizacja pracy
-samodzielność
-precyzja
-umiejętność czytania rysunków technicznych
-profesjonalizm
-rzetelność w pracy

-chęć i warunki do podjęcia szkolenia w zakresie prac alpinistycznych

Oferujemy:
-praca w godzinach 08:00 - 16:00,
-umowa o pracę,
-terminowe wynagrodzenie 2 500,00 -4 000,00 netto,
-narzędzia potrzebne do pracy na najwyższym poziomie,
-praca w miłej atmosferze,
-praca w małej grupie osób,
-praca na terenie całej Polski.

Proszę o przesyłanie CV.

  • Dodane o 09:49, 11 maja 2020
  • Wyświetleń:13071
  • ID ogłoszenia: 320799460

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Katowice, Śląskie, Koszutka

Ogłoszenia użytkownika Zbigniew