To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Warszawa.

Pracownik biurowy - specjalista ds. obsługi klienta. Warszawa

Warszawa, Mazowieckie, Żoliborz Dodane o 16:08, 9 maja 2018, ID ogłoszenia: 446187671

SAVOIR Group Sp. z o.o.
Dla jednego z naszych Klientów – międzynarodowej firmy z branży FMCG – poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Region: woj. mazowieckie - Warszawa

Obowiązki na stanowisku:
• kompleksowa obsługa klientów firmy;
• budowanie trwałych relacji handlowych;
• obsługa zamówień Klientów: przygotowanie i wysyłka zamówień, monitorowanie realizacji zleceń transportu, obsługa reklamacji;
• tworzenie i archiwizacja dokumentów, FV;
• prowadzenie ewidencji kosztów;
• realizacja zamówień:
• współpraca z innymi działami firmy: logistyką, transportem, magazynem.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta – minimum rok;
• zdolności analityczne;
• obsługa Windows Office (w tym Excel i PowerPoint);
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• zdolności organizacyjne.

Oferujemy:
• umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym;
• benefity pozapłacowe: karta Multisport, pakiet medyczny Medicover;
• pracę w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Wyświetleń:661
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Magda

Brak zdjęcia

od 2 790 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika