Obserwuj

Pracownik biurowy - specjalista ds. obsługi klienta. Warszawa

Warszawa, Mazowieckie, Żoliborz Dodane o 16:08, 9 maja 2018, ID ogłoszenia: 446187671

SAVOIR Group Sp. z o.o.
Dla jednego z naszych Klientów – międzynarodowej firmy z branży FMCG – poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Region: woj. mazowieckie - Warszawa

Obowiązki na stanowisku:
• kompleksowa obsługa klientów firmy;
• budowanie trwałych relacji handlowych;
• obsługa zamówień Klientów: przygotowanie i wysyłka zamówień, monitorowanie realizacji zleceń transportu, obsługa reklamacji;
• tworzenie i archiwizacja dokumentów, FV;
• prowadzenie ewidencji kosztów;
• realizacja zamówień:
• współpraca z innymi działami firmy: logistyką, transportem, magazynem.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta – minimum rok;
• zdolności analityczne;
• obsługa Windows Office (w tym Excel i PowerPoint);
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• zdolności organizacyjne.

Oferujemy:
• umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym;
• benefity pozapłacowe: karta Multisport, pakiet medyczny Medicover;
• pracę w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Magda

Brak zdjęcia

od 2 795 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Warszawa, Mazowieckie, Żoliborz

Pokaż na mapie