To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe w Administracja biurowa w Łódź.

Pracownik biura budowy

Poszukujemy osób na stanowisko Pracownik biura budowy. Podejmiemy współpracę z osobami zarówno z doświadczeniem, jak i dopiero rozpoczynającymi swoją przygodę w branży. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin w Firmie ZŁOTE RĘCE w biurze w Łodzi.

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie na potrzeby własne dokumentacji budowlanej, wykonawczej, powykonawczej,

• wykonywanie rysunków w środowisku AutoCAD,

• wykonywanie opisów technicznych,

• rozsyłanie zapytań ofertowych na materiały i usługi niezbędne do wykonania realizacji,

• wykonywanie inwentaryzacji na placu budowy,

• odpowiedzialność za obieg dokumentów związanych z prowadzeniem aktualnych inwestycji;

• kontakt z hurtowniami;

• wykonywanie przedmiarów oraz kosztorysów na podstawie dokumentacji projektowej;

• sporządzanie harmonogramów prac i egzekwowanie terminów dostaw;

• bieżąca obsługa mailowa inwestycji;

• przygotowywanie rozliczeń inwestycji na podstawie faktur;

Oczekujemy:

• biegła znajomość środowiska AutoCAD 2D

• dobra znajomość pakietu Office w szczególności Excel i innych narzędzi przydatnych w branży;

• znajomość podstawowych elementów prawa budowlanego, warunków technicznych, przepisów BHP, Sanepid, P.poż

• punktualności, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji, umiejętności organizacyjnych;

• znajomości podstawowych technologii wykonywania prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych;

• umiejętności czytania dokumentacji projektowej;

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

• możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia i rozwoju zawodowego;

• narzędzia niezbędne do pracy;

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i efektów pracy.