To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Czeladź.

Pracownik administracyjno-kadrowy

Poszukujemy osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Czeladź

Region: śląskie

Opis stanowiska oraz wymagania:

- kompleksowa obsługa administracyjno-kadrowa

- rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników

- prowadzenie spraw związanych ze stosunkiem pracy (m.in. badania lekarskie, umowy o pracę, aneksy, wypowiedzenia, urlopy)

- tworzenie raportów, zestawień

- Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, dotyczących przedsiębiorstwa i opracowanie wymaganych przez nie działań,

- uzgadnianie dokumentacji księgowej,

-pomoc w prowadzeniu rozliczeń firmowych,

-obsługa  urządzeń biurowych

Wymagania:

- znajomość prawa pracy

- znajomość pakietu MS Office

- poważne i rzetelne podejście do powierzonych zadań

- wyjątkowa dbałość o porządek w miejscu pracy

- sumienność, obowiązkowość, punktualność.

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

 Stabilne zatrudnienie.

 Umowę o pracę

 Pracę w młodym i prężnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest J&S s.c z siedzibą przy ul. Będzińskiej 53 w Czeladzi.

 Ponadto, informujemy, że:

·        Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody tj. art. 6 ust. 1 lit. a oraz c RODO

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 12 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom niż upoważnionym na mocy przepisów prawa oraz nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.
  • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem, wniesienie skargi do organu nadzorczego
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

  • Dodane o 13:21, 8 stycznia 2020
  • Wyświetleń:3490
  • ID ogłoszenia: 516150134