To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii HR w Śląskiem.

Pracownik Administracyjno-Biurowy z językiem ukraińskim

Opis
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie do naszego zespołu w Bielsko-Białej poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Administracyjno-Biurowy z językiem ukraińskim

Zadania:

* tłumaczenie szkoleń BHP z języka polskiego na język ukraiński;
* wspieranie procesu wdrażania nowych pracowników u klienta;
* prace administracyjno-biurowe;
* budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Wymagania:

* dobra znajomość języka polskiego i ukraińskiego w mowie i piśmie;
* znajomość MS Office (Excel, Word);
* pogodne usposobienie, zaangażowanie;
* prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy:

* stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku;
* możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej;
* profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu;
* pracę w otwartym i zgranym zespole;
* swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy;
* dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów.
  • Dodane o 16:20, 11 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 536262427

Ogłoszenia użytkownika Daria Mielczarek