To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Śląskiem.

Prace Biurowe na 3 miesiące (umowa o pracę)

Opis
<p>HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca Biurowa na 3 miesiące (umowa o pracę)

Miejsce pracy: Katowice/Koszutka
Nr. Ref: PNK/06/19

Obowiązki:
Obsługa maili klientów banku;
Obsługa reklamacji;
Wprowadzanie danych do systemu;
Kontakt z innymi bankami.

Wymagania:
Wysoka kultura osobista;
Odpowiedzialność;
Znajomość pakietu MS Office;
Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Umowa o pracę tymczasową;
Praca na czas 3 miesięcy;
Praca w miłym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/349999 </p>
  • Dodane o 12:59, 17 czerwca 2019
  • Wyświetleń:7
  • ID ogłoszenia: 537310179

Ogłoszenia użytkownika HRO