Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Świebodzin
Dodane 25 listopada 2021

Zmontujemy Ci pracę w Świebodzinie (M/K)-2 zmiany (praca siedząca)

  • 21 - 25 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Świebodzin, Lubuskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Rekrutacja online

Opis

Poszukujemy 30 osób (kobiet i mężczyzn) do lekkich zleceń produkcyjnych w branży samochodowej.

Lokalizacja: Świebodzin

Lekka praca manualna !

Opis stanowiska:

  • montaż drobnych komponentów
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • stanowiska siedzące

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego!

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwe płatne chorobowe)
  • pracę w systemie 2 zmianowym bez godzin nocnych
  • stawkę godzinową
  • możliwość wykonywania zlecenia również w weekendy (za dodatkową stawkę)
  • możliwość przystąpienia do programu emerytalnego PPK
  • ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach
  • formalności w telefonie m.in. zestawienie przepracowanych godzin
  • płatny system poleceń do pracy - polecaj i zarabiaj (mamy aż 30 wolnych miejsc)

Aplikuj bądź zadzwoń do Klaudii pod nr. 60*******24, która odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 719664993