Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Małopolskie
  6. Magazynier - Kraków
  7. Magazynier - Czyżyny
Dodane 19 października 2021

Zlecone prace produkcyjne

  • 3 180 - 3 480 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca zmianowa

Opis

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych.

W Krakowie zarządzamy magazynami, administracją procesów logistycznych oraz udzielamy wsparcia produkcyjnego w wybranych obszarach w zakładzie przemysłowym naszego Klienta - Philip Morris Polska.

STUDIUJESZ ZAOCZNIE I SZUKASZ MOŻLIWOŚCI ZAROBKU?

SPRAWY OSOBISTE NIE POZWALAJĄ CI NA PODJĘCIE STAŁEJ PRACY?

POTRZEBUJESZ ZAJĘCIA SEZONOWEGO?

Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszej jednostce w Krakowie.

FIEGE OFERUJE MI:

  • miejsce pracy w doskonale skomunikowanej części miasta (Rondo Czyżyńskie),
  • zatrudnienie czasowe na podstawie umowy zlecenie,
  • przyjazną atmosferę współpracy w rodzinnej firmie o międzynarodowych standardach.

ZADANIA:

  • będziesz wykonywać proste prace manualne w obszarze produkcyjnym,
  • zweryfikujesz jakość produktów,
  • zadbasz o utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy.

PROFIL:

  • gotowość do pracy na 3 zmiany (w tym nocne) od poniedziałku do piątku,
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
  • poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Zainteresowana? Zainteresowany?

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

FIEGE Logistics Sp. z o. o.

Iwona Dutkiewicz

Specjalista ds. Personalnych

kontakt: 609-093-521 (zespół rekruterów dostępny jest pod podanym numerem telefonu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16)

al. Jana Pawła II 196

31-982 Kraków

Odwiedź nas: każdy wtorek, godz. 9.30 - 12.00, al. Jana Pawła II 190 (I piętro)

Zapraszamy także na nasz fanpage:

www.facebook.com/FIEGEKrakow/

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że: Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95 , 02-457 Warszawa; Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, Fiege Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, Fiege e-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, Fiege e-Com North Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa; Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółki Grupy Fiege Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 36 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, a więc poza teren Unii Europejskiej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 638887363