Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Dolnośląskie
  6. Magazynier - Osła
Dodane 18 października 2021

Zlecone prace magazynowe

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Osła, Dolnośląskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

Opis

FIEGE TO PRACODAWCA DLA MNIE

Dzięki naszej pasji do tworzenia wartości dla naszych klientów, staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

 Oferujemy:

  • profesjonalne wdrożenie w wykonywane zadania,
  • zastaniesz u nas przyjazną atmosferę współpracy w rodzinnej firmie o międzynarodowych standardach,
  • praca sezonowa na umowę- zlecenie dopasowane do Twojej dyspozycyjności, z możliwością rozszerzenia współpracy

Zakres obowiązków:

  • Obsłużysz urządzenia elektroniczne (skaner, komputer),
  • Będziesz kompletować zamówienia
  • W trakcie pracy będziesz się poruszać wózkami widłowymi, unoszącymi do 30 cm,

  Nasze wymagania:

  • skrupulatność i rzetelność w realizacji zadań,
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
  • nastawienie na wyniki
  • gotowość do pracy głównie w piątki i soboty

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 708551309