2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piła
Dodane 17 kwietnia 2024

Zbyszko Company S.A - Piła- Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Obsługa maszyn produkcyjnych,

·        Realizacja planów produkcyjnych,

·        Kontrola jakościowa i wizualna produkowanych wyrobów,

·        Współpraca z działem utrzymania ruchu oraz jakości,

Nasze wymagania

·        Wykształcenie min. zawodowe,

·        Chęć oraz motywacja do pracy przy produkcji,

·        Odpowiedzialność, komunikatywność,

·        Dokładność, systematyczność,

·        Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków.

To oferujemy

·        Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,

·        Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie - Umowę o pracę,

·        Atrakcyjny system wynagrodzenia i premiowania uzależniony od efektów pracy,

·        Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 828316693