1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Białołęka
Dodane 04 maja 2021

Zatrudnimy osobę z orzeczeniem na serwis terenu zewnętrznego.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

GRUPA ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i liderem w Facility Management od ponad 70 lat świadczący usługi w zakresie profesjonalnego serwisu sprzątania, serwisu technicznego oraz cateringu.

Obecnie do jednego z obsługiwanych centrów handlowych poszukujemy pracowników serwisu sprzątającego z orzeczeniem niepełnosprawności

Miejsce Pracy

obiekt handlowy w Warszawie przy ul. Modlińskiej

Oferujemy:

  • pracę w godz.14 - 21 na cały etat w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę do 3000 zł brutto,
  • system premiowy (za frekwencję, efektywność, zaangażowanie),
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia ,
  • pakiet medyczny Enelmed,
  • udział w pracowniczym programie emerytalnym – po rocznym stażu pracy
  • kartę FitSport,
  • szkolenia zawodowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • dofinansowanie z ZFRON np.; zwrot za leki, sprzęt rehabilitacyjny, turnusy rehabilitacyjne i finansowa pomoc socjalno-bytowa, w wyjątkowych sytuacjach dofinansowania do dojazdów do miejsca pracy,

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego wokół obiektu oraz parkingu naziemnego i podziemnego, wiatrołapów,
  • opróżnianie koszy na śmieci i wynoszenie śmieci do kontenerów,
  • dbanie o dostępność koszy na zakupy w wyznaczonych miejscach, o ich czystość i sprawność,
  • dbanie o czystość ruchomych platform dla klientów.

Praca od zaraz!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 661 991 512 lub przesłanie CV przez poniższy odnośnik z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Rekrutacja

Na OLX od październik 2016

xxx xxx xxx

ID: 671230559Zgłoś