1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Ursus
Dodane 05 maja 2021

Zatrudnimy osobę z orzeczeniem do sprzątania obiektu handlowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

GRUPA ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i liderem w Facility Management od ponad 70 lat świadczący usługi w zakresie profesjonalnego serwisu sprzątania, serwisu technicznego oraz cateringu.

Firma będąca zakładem pracy chronionej zatrudni osobę z orzeczeniem niepełnosprawności do ekipy sprzątającej obiekt handlowy czynny 7 dni w tygodniu.

Miejsce pracy ;

Warszawa, Al.Jerozolimskie,

Oferujemy:

  • -Zmianowy system pracy w godz.6 - 14 i 14 - 21 w oparciu o umowę o pracę i wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę 3000 zł brutto,
  • -System premiowy za frekwencję, efektywność, zaangażowanie, -Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • -Terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • Pakiet medyczny Enelmed, -Udział w pracowniczym programie emerytalnym – po rocznym stażu pracy, -
  • Kartę FitSport, -
  • Szkolenia zawodowe (wewnętrzne i zewnętrzne), -
  • Dofinansowanie z ZFRON np.; zwrot za leki, sprzęt rehabilitacyjny, turnusy rehabilitacyjne i finansowa pomoc socjalno-bytowa,
  • -W wyjątkowych sytuacjach dofinansowania do dojazdów do miejsca pracy.

Zakres obowiązków:

  • dbanie o porządek i czystość parkingu, wywóz śmieci,
  • ustawianie porzuconych wózków w wiatach, ich łączenie i dopychanie,
  • pomoc w sprzątaniu hali,

Oczekiwania:

  • chęć do pracy,
  • kondycja fizyczna.:

Informacje i rekrutacja pod tel.661-991-512 w g.8-16 lub sms-y całą dobę.

Orzeczenie o niepełnosprawności nie jest warunkiem pracy w naszej firmie.

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Wiesław

Na OLX od październik 2016

xxx xxx xxx

ID: 673011642Zgłoś