2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Banino
Dodane 29 marca 2024

Zatrudnimy na stanowisko sprzedawca na dziele mięsnym Banino Startowa

Wynagrodzenie

4 250 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Banino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Delikatesy Regionalne Max & Xavier zatrudnią do nowo otwieranego sklepu w Baninie na stanowisko sprzedawca na dziale mięsnym.

Zakres obowiązków :

 - przygotowanie stanowiska pracy

 - przygotowanie towarów do sprzedaży, np. wystawienie ich na półki, witryny

 - odpowiednie wyeksponowanie towarów w celu ich zareklamowania

 - zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, kradzieżą

 - udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów

 - obsługa klienta (w tym pakowanie towarów, ważenie, krojenie itp.)

 - dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy

 - odbieranie zamówionego towaru

 - prowadzenie rozliczenia punktu sprzedaży

Miejsce pracy Banino.

Lokalizacja

Banino,

Pomorskie

Pomorskie, Banino
ID: 687479160