Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Skarżysko-Kamienna
Dodane 05 grudnia 2022

Zatrudnimy na stanowisko Monter-Spawacz

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna lub Kajetanów

Obowiązki:

·        Spawanie i montaż detali na zlecenia produkcyjne.

·        Przestrzeganie przyjętych norm BHP, ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO.

Wymagania:

·        Uprawnienia spawalnicze metoda MIG/MAG 135.

·        Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

·        Umiejętność montażu mechanizmów i elementów konstrukcji stalowych.

·        Umiejętność pracy w zespole.

·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

·        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·        Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę.

·        Pakiet świadczeń socjalnych.

PRACA NA STAŁE

Kajetanów lub Skarżysko Kamienna

CV prosimy przesyłać za pomocą portalu, w tytule wpisując nazwę stanowiska pracy i miejsce pracy.

* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ID: 790335193
User avatar

KH-KIPPER Sp. z o.o.

Member Since wrzesień 2017
Ostatnio online w dniu 05 grudnia 2022
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?