Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 01 września 2024

Poszukujemy masażystek i masażystów

Wynagrodzenie

80 - 130 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy do naszego zespołu **mobilnego masażysty** lub **mobilnej masażystki**. Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, lubisz pracę z ludźmi i masz doświadczenie w wykonywaniu masaży, ta oferta jest dla Ciebie!

NIE ŚWIADCZYMY USŁUG EROTYCZNYCH!!!

Praca jest bezpieczna pod nadzorem recepcji hotelu.

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie masaży klasycznych, relaksacyjnych,

- Dbanie o komfort i dobre samopoczucie klientów podczas zabiegu.

- Przygotowanie stanowiska pracy (rozłożenie stołu do masażu, zapewnienie odpowiednich warunków higienicznych).

- Doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego masażu oraz dbanie o indywidualne potrzeby klientów.

Wymagania:

- Wysoka kultura osobista i komunikatywność.

- Umiejętność pracy z różnymi technikami masażu.

- Elastyczność i gotowość do pracy w różnych godzinach, w tym wieczorami i w weekendy.

- Własny stół do masażu (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

- Elastyczny czas pracy.

- Pracę w miłej i profesjonalnej atmosferze.

- Niezbędne narzędzia pracy: olejki, świece do masażu, prześcieradła, płyny do dezynfekcji.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana, wyślij swoje CV

Dołącz do naszego zespołu i spraw, aby masaż stał się dostępny dla każdego!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 921084532