2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Alwernia
Dodane 04 kwietnia 2024

Zatrudnimy kierowcę kat. B transport międzynarodowy.

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Alwernia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

W związku z rozwojem naszej firmy ML TRANS z siedzibą w Alwerni poszukujemy osob na stanowisko kierowcy kat. B w transporcie międzynarodowym.

Opis stanowiska:

- Prowadzenie i obsługa samochodu marki Renault Master w transporcie międzynarodowym.

- System pracy minimum 3 tygodnie jazdy na tydzień wolnego.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo (system dniówkowy, zależny od

rodzaju zatrudnienia).

- Formy zatrudnienia:

-Umowa o pracę (dniówka na start 280 na ręke).

-Własna działalność gospodarcza (dniówka 350zł netto na ręke + vat jeśli występuje).

W przypadku braku działalności załatwiamy wszystkie niezbędne formalności

(pełna opieka naszej księgowej)

- Stabilne miejsce zatrudnienia.

Zapewniamy:

- Nowoczesną flotę.

Pojazdy zadbane technicznie – posiadamy własny serwis!

- Samochód przypisany do kierowcy.

- Niezbędne wyposażenie kierowcy (nawigacja, cb radio, telefon służbowy).

- Wsparcie spedytorów.

- Pracę w miłej atmosferze.

Oczekujemy:

- Prawa jazdy kat. B

- Doświadczenie jako kierowca.

- Chęci do pracy (szukamy osób nastawionych na długą współpracę!)

- Kultury osobistej, uczciwości i zaangażowania w pracę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą olx. CV prosimy przesyłać w

odpowiedzi na ogłoszenie.

Lokalizacja

Alwernia,

Małopolskie

Małopolskie, Alwernia
ID: 739084507