1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Warmińsko-mazurskie
  5. Sprzątanie - Olsztyn
Dodane 05 maja 2021

Zatrudnimy brygadzistę/tkę z orzeczeniem do obiektu handlowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

  • Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Opis

GRUPA ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i liderem w Facility Management od ponad 70 lat świadczący usługi w zakresie profesjonalnego serwisu sprzątania, serwisu technicznego oraz cateringu.

Firma będąca zakładem pracy chronionej zatrudni osobę z orzeczeniem niepełnosprawności na stanowisko brygadzisty/tki sprzątającego do obiektu handlowego czynnego 7 dni w tygodniu.

Miejsce pracy:

Olsztyn, ul.Lubelska 26 ;

Oferujemy:

-Zmianowy system pracy w godz.6 - 14 i 14 - 21 w oparciu umowę o pracę l

-Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę 3000 zł brutto lub więcej na umowę zlecenie w zależności od ilości wypracowanych godzin plus dodatek 500zł brutto,

-System premiowy za frekwencję, efektywność, zaangażowanie,

-Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,

-Terminową wypłatę wynagrodzenia,

-Pakiet medyczny Enelmed,

-Udział w pracowniczym programie emerytalnym – po rocznym stażu pracy,

-Kartę FitSport,

-Szkolenia zawodowe (wewnętrzne i zewnętrzne),

-Dofinansowanie z ZFRON np.; zwrot za leki, sprzęt rehabilitacyjny, turnusy rehabilitacyjne i finansowa pomoc socjalno-bytowa,

-W wyjątkowych sytuacjach dofinansowania do dojazdów do miejsca pracy.

Zakres obowiązków:

  •  nadzór i współpracę z ekipą sprzątającą, przekazywanie zmian,
  • stały kontakt z koordynatorem obiektu,
  • dbanie o zaopatrzenie ekipy w środki czystości i sprzęt,
  • układanie harmonogramu pracy,
  • współpraca z kierownictwem obiektu.

Oczekiwane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży,
  • miłe usposobienie i dobra organizacja pracy.

Informacje i rekrutacja pod tel.661-991-512 w g.8-16 lub sms-y całą dobę.

Orzeczenie o niepełnosprawności nie jest warunkiem pracy w naszej firmie.

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Wiesław

Na OLX od październik 2016

xxx xxx xxx

ID: 672997626Zgłoś