Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowiny
Dodane 24 stycznia 2023

Zatrudnię pracownika - praca biurowa UBEZPIECZENIA

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nowiny, Świętokrzyskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Zatrudnimy osobę do pracy z klientem na stanowisko Agenta/Doradcy Ubezpieczeniowego- PRACA STACJONARNA!

Poszukujemy osób energicznych, ambitnych, poszukujących nowych wyzwań, chętnych do pogłębiania swojej wiedzy i doświadczenia zawodowego. Mile widziane doświadczenie w branży finansowej/ubezpieczeniowej, oraz sprzedaży bezpośredniej.

Gwarantujemy:

-umowę o pracę

-pracę w miłej atmosferze

-kompleksowe szkolenia

-możliwością rozwoju i awansu

-pracę stacjonarną

-stałe godziny pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta

  • Dbanie o rozwój i dobry wizerunek firmy

  • Trzymanie się standardów jakości

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Wszystkie powyższe zadania wykonywane są przy pełnym wsparciu doświadczonego pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV, lub o kontakt telefoniczny: 50*******76

ID: 710667157

Jolanta

Member Since listopad 2011
Ostatnio online wczoraj o 15:58

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?