2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnię pracownika na stanowisko spawacz - Screen-LED - Inowrocław

Wynagrodzenie

6 150 - 7 590 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Screen-LED zajmuje się produkcją mobilnych ekranów LED zainstalowanych na przyczepach i kontenerach. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można wiele innowacyjnych rozwiązań m.in. mobilne farmy fotowoltaiczne, systemy rozładunku kontenerów oraz garaże podziemne. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak budować mobilne Ekrany LED, maszyny , urządzenia i inne konstrukcje stalowe.

Przyłącz do nas i zdobywaj doświadczenie w stale rozwijającej się firmie przy produkcji bardzo ciekawych i innowacyjnych maszyn i urządzeń.

Poszukujemy pracownika na stanowisko

SPAWACZ

Stawka - 4500 zł na rękę plus premia

Twój zakres obowiązków:

  • spawanie stali metodą MIG/MAG lub TIG (141),

  • spawanie różnych elementów konstrukcyjnych,

  • wybór i określenie odpowiedniej metody spawalniczej,

  • przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania,

  • obsługa, konserwacja oraz kontrola stanu technicznego urządzeń i maszyn.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu umowy o pracę,

  • możliwość szkoleń i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • dobra atmosfera pracy,

  • miejsce dobrze skomunikowane z miastem

  • atrakcyjne stawki wynagrodzenia,

  • możliwy zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Inowrocławia.

Oczekujemy

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,

  • uprawnienia w zakresie spawania,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,

  • Znajomość rysunku technicznego (mile widziane),

  • umiejętności pracy w zespole,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 863913904