2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Pomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Rumia
Pani Iwona
Dodane 20 kwietnia 2024

Zatrudnimy Opiekuna, Opiekunkę, Ratownika Medycznego do Domu Seniora.

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dom Opieki "SENIOR" to rodzinny ośrodek opiekuńczo-pielęgnacyjny dla osób starszych.

W naszej placówce szczególną wagę przywiązujemy do profesjonalizmu i bezwzględnego szacunku do podopiecznych i kolegów z zespołu. Tworzymy zgraną grupę ludzi, która stawia na rozwój i tworzenie przyjaznego miejsca pracy.

Jeżeli masz doświadczenie w opiece nad seniorami. Nie boisz się wyzwań,

szukasz stabilnego zatrudnienia . Aplikuj do nas.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun osób starszych/ Opiekun medyczny/ Ratownikiem medycznym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc osobom starszym w codziennych czynnościach życiowych, pomoc przy utrzymaniu higieny osobistej, pomoc przy karmieniu. Terapia zajęciowa.

OFERUJEMY:

Oferujemy stabilne zatrudnienie, pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (w zależności od dyspozycyjności opiekuna) lub w formie pracy dorywczej.

Pracę w systemie dyżurowym

Wynagrodzenie brutto + premie

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

 od poniedziałku do piątku w g.9.00-16.00

pod numerem telefonu: 66*******20 lub 79*******66

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 694987717