2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Rypin
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnię mechanika - dział utrzymania ruchu produkcji

Wynagrodzenie

5 800 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Hadepol Flexo Sp. z o.o. zatrudni na stałe mechanika do działu utrzymania ruchu produkcji.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Preferowane wykształcenie - zawodowe

  • Doświadczenie - mile widziana znajomość budowy i naprawy maszyn produkcyjnych

  • Niezbędne umiejętności - komunikatywność i umiejętności techniczno-mechaniczne

  • Cechy osobowości: odpowiedzialność, pracowitość, samodzielność w działaniu, dokładność i precyzyjność, zaangażowanie w pracę

Zakres obowiązków:

  • Naprawy bieżące i konserwacja maszyn

  • Naprawy w zakresie instalacji elektrycznych w budynkach przedsiębiorstwa

  • Uruchamianie i instalacja nowo zakupionych maszyn

  • Utrzymanie czystości na stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • motywacyjny system premiowania

  • pracę na nowoczesnym sprzęcie pod okiem doświadczonych specjalistów

  • możliwość rozwoju oraz awansu

Firma Hadepol Flexo jest przedsiębiorstwem przodującym w swojej branży w skali krajowej oraz prężnie rozwijającym się na rynkach zagranicznych. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie oraz stabilny rozwój zawodowy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez Hadepol Flexo Sp. z o.o.,”

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 702408765