Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Białołęka
Dodane 10 lipca 2024

Zatrudnię kierowcę C+E

Wynagrodzenie

5 400 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADR, Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Firma transportowa zatrudni kierowcę do codziennej dystrybucji i odbiorów od firm różnorodnego towaru na paletach w Raben. Magazyn ładuje i rozładowuje auto. Praca od poniedziałku do piątku, codziennie w domu, wokół komina. Do auta przypisana jest rampa. Stała trasa Sokołów, Węgrów i okolice ok 300 km dziennie. Średnio 4-6 punktów dziennie. Auto Mercedes Actros z 2022 roku + naczepa CItyliner 27 europalet - ładowność 15 ton. Auto z windą i paleciakiem elektrycznym. Kierowca aktywnie uczestniczy w rozładunku i załadunku towaru u klienta.

Obowiązki:

  • Kierowanie pojazdem kategorii C+E

  • Realizacja tras krajowych - okolice Warszawy

  • Troska o powierzony sprzęt

  • Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy

  • Wykonywanie zadań transportowych

  • Dostarczanie i odbiór towarów do punktów

  • Praca na pełen etat

  • Rozpoczęcie i zakończenie pracy ul. Daniszewska w Warszawie

  • Rozładunek i załadunek towaru u odbiorcy/nadawcy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Doświadczenie w zawodzie

  • Ukończony kurs na przewóz towarów karta kierowcy kod 95

  • Elastyczność czasowa

  • Gotowość do długotrwałej współpracy

  • Posiadanie podstawowego kursu ADR będzie dodatkowym atutem

Do Twojej dyspozycji jest elektryczny wózek paletowy. Dostaniesz auto przypisane do Ciebie. Pracujesz tylko 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, a weekendy masz wolne. Wynagrodzenie 5500 zł na rękę. Umowa o pracę, pełny etat.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres e-mail.

Lokalizacja

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 930341868

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?