2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Żyrardów
Dodane 11 kwietnia 2024

Kawiarnia Tygielek zatrudni Kelnera/ Kelnerkę

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kawiarnia Tygielek w Żyrardowie zatrudni osobę na stanowisko kelnerka/barmanka.

Poszukujemy osób do pracy na PEŁEN ETAT, również do pracy w weekendy.

Praca również dla osób uczących się.

Szukamy osób otwartych, wesołych, uśmiechniętych i odpowiedzialnych z zaangażowaniem i poważnym podejściem do pracy.

Z Naszej strony zapewniamy miłą atmosferę w zgranym, młodym zespole.

Obowiązki:

  • Obsługa gości

  • Przyrządzanie napojów, drinków i deserów

  • Utrzymywanie czystości lokalu

  • Przyjmowanie dostaw

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi

Dobrze jeśli:

  • Jesteś osobą dyspozycyjną i szukasz pracy na stałe

  • Nie straszna Ci praca w weekendy oraz święta

  • Emanujesz pozytywną energią i lubisz pracę z ludźmi

  • Jesteś otwarty i umiesz współpracować z zespołem pod wpływem presji czasu

  • Masz wysoką kulturę osobistą i miłą aparycję

Bardzo mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

ale nie martw się, wielu rzeczy również Cię nauczymy.

PROSIMY O KONTAKT PRZEZ FORMULARZ OLX

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 691858055